Gizlilik Politikası

GİZLİLİK

Web sayfalarımızda yer alan tüm bilgi, doküman, fotoğraf, video, görüntü, metin vb. tüm içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.

Web sayfalarımızda yer alan ve mevzuat uyarınca (5846 sayılı Kanun m.1/B-a) “eser” niteliği taşıyan tüm İçerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile uluslararası hukuk ilkeleri kapsamında olup, korunmaktadır.

İçerik, hiçbir koşulda ticari amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka yer (web sayfaları dahil) ya da iletişim veya iletim araçları vasıtasıyla yayımlanamaz. Aksi yönde hareket edenler hakkında yasal takibat yapılır.

Yukarıdaki şartlara uymayanlar ya da aykırı hareket edenler hakkında 5846 sayılı yasa kapsamında hukuki ve cezai işlem yapılır.

Web sitemizi nasıl kullandığınızı görmek için Microsoft Uygulamaları kullanarak sayfamızı iyileştiriyoruz. Sitemizi kullanarak, bizim ve Microsoft’un bu verileri toplayabileceğini ve kullanabileceğini kabul ediyorsunuz. Gizlilik bildirimimizdeki daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Web sitemizi iyileştirmek için davranışsal ölçümler, ısı haritaları ve oturum tekrarı aracılığıyla web sitemizi nasıl kullandığınızı ve web sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuzu yakalamak için Microsoft Uygulamaları kullanıyoruz. Web sitesi kullanım verileri, birinci ve üçüncü taraf tanımlama bilgileri kullanılarak toplanır ve hizmetlerin ve çevrimiçi etkinliğin popülaritesini belirlemek için diğer izleme teknolojileri kullanır. Ek olarak, bu bilgileri site optimizasyonu, dolandırıcılık/güvenlik amaçları için kullanırız. Microsoft’un verilerinizi nasıl topladığı ve kullandığı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Gizlilik Bildirimini ziyaret edin.

MEDİPOLİTAN SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş